Replacement insert RAE20-NPP-NR-INA
Part number : RAE20-NPP-NR-INA
INA
Description
The RAE20-NPP-NR-INA INA Replacement Insert measures 20 mm inside diameter, 47 mm outside diameter and 31 mm in thickness. It is made of .