Roulement auto-aligneur KB12-PP-AS-INA
Part number : KB12-PP-AS-INA
INA
Description
Roulement Auto-aligneur KB12-PP-AS-INA, Inside diameter 12 mm, Outside diameter 22 mm, Thickness 32 mm
  10 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    36.24  G
  • PACKAGING
Description