Replacement insert J1030-30GCR-RHP
Part number : J1030-30GCR-RHP
RHP
Description
The J1030-30GCR-RHP RHP Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 38.1 mm in thickness. It is made of .
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    38.1  MM
  • WEIGHT
    297  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description