Replacement insert GYE30-KRR-B-INA
Part number : GYE30-KRR-B-INA
INA
Description
The GYE30-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 38.1 mm in thickness. It is made of .