Replacement insert GYE25-XL-KRR-B-INA
Part number : GYE25-XL-KRR-B-INA
INA
Description
The GYE25-XL-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 34.1 mm in thickness. It is made of .