Replacement insert GYE20-KRR-B-INA
Part number : GYE20-KRR-B-INA
INA
Description
The GYE20-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 20 mm inside diameter, 47 mm outside diameter and 31 mm in thickness. It is made of .