Replacement insert GYE16-KRR-B-INA
Part number : GYE16-KRR-B-INA
INA
Description
The GYE16-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 16 mm inside diameter, 40 mm outside diameter and 12 mm in thickness. It is made of .