Replacement insert GSH35-XL-2RSR-B-INA
Part number : GSH35-XL-2RSR-B-INA
INA
Description
The GSH35-XL-2RSR-B-INA INA Replacement Insert measures 35 mm inside diameter, 72 mm outside diameter and 34 mm in thickness. It is made of .
  11 parts in stock (17 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6204-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6204-2RS
Housed bearing - 4 bolts - GEHME07-GG-N-INA INA
HOUSED BEARING - 4 BOLTS GEHME07-GG-N-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    34  MM
  • WEIGHT
    402  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description