Replacement insert GSH30-XL-2RSR-B-INA
Part number : GSH30-XL-2RSR-B-INA
INA
Description
The GSH30-XL-2RSR-B-INA INA Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 18 mm in thickness. It is made of .