Replacement insert GSH-20-2RSRB-INA
Part number : GSH-20-2RSRB-INA
INA
Description
The GSH-20-2RSRB-INA INA Replacement Insert measures 20 mm inside diameter, 47 mm outside diameter and 28 mm in thickness. It is made of .
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - UK211G2H-SNR SNR
REPLACEMENT INSERT UK211G2H-SNR
Anti-vibration mount FF - FF3330-8-0 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT FF FF3330-8-0
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    138  G
  • PACKAGING
    1
Description