Replacement insert GRAE35-XL-NPP-B-INA
Part number : GRAE35-XL-NPP-B-INA
INA
Description
The GRAE35-XL-NPP-B-INA INA Replacement Insert measures 35 mm inside diameter, 72 mm outside diameter and 39 mm in thickness. It is made of .