Replacement insert GNE35-KRR-B-INA
Part number : GNE35-KRR-B-INA
INA
Description
The GNE35-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 35 mm inside diameter, 80 mm outside diameter and 51.6 mm in thickness. It is made of .
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - EX309-G2-SNR SNR
REPLACEMENT INSERT EX309-G2-SNR
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    51.6  MM
  • WEIGHT
    742  G
  • PACKAGING
    1
Description