Replacement insert GE35-XL-KRR-B-INA
Part number : GE35-XL-KRR-B-INA
INA
Description
The GE35-XL-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 35 mm inside diameter, 72 mm outside diameter and 51.3 mm in thickness. It is made of cast iron.