Replacement insert GE20-KRR-B-INA
Part number : GE20-KRR-B-INA
INA
Description
The GE20-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 20 mm inside diameter, 47 mm outside diameter and 43.7 mm in thickness. It is made of .