Replacement insert GAY50-XL-NPP-B-INA
Part number : GAY50-XL-NPP-B-INA
INA
Description
The GAY50-XL-NPP-B-INA INA Replacement Insert measures 50 mm inside diameter, 90 mm outside diameter and 43 mm in thickness. It is made of .