Replacement insert GAY25-XL-NPP-B-INA
Part number : GAY25-XL-NPP-B-INA
INA
Description
The GAY25-XL-NPP-B-INA INA Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 27 mm in thickness. It is made of .