Replacement insert GAY15-XL-NPP-B-INA
Part number : GAY15-XL-NPP-B-INA
INA
Description
The GAY15-XL-NPP-B-INA INA Replacement Insert measures 15 mm inside diameter, 40 mm outside diameter and 22 mm in thickness. It is made of .
  44 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6002-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6002-2RSH-SKF
Replacement insert - 207NPPB GEN
REPLACEMENT INSERT 207NPPB
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    93  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description