Replacement insert E40-KRR-B-INA
Part number : E40-KRR-B-INA
INA
Description
The E40-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 40 mm inside diameter, 80 mm outside diameter and 56.5 mm in thickness. It is made of .