Replacement insert 1350-50EC-RHP
Part number : 1350-50EC-RHP
RHP
Description
The 1350-50EC-RHP RHP Replacement Insert measures 50 mm inside diameter, 90 mm outside diameter and 43.64 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    43.64  MM
  • WEIGHT
    980  G
  • PACKAGING
    1
Description