Replacement insert 1330-30EC-RHP
Part number : 1330-30EC-RHP
RHP
Description
The 1330-30EC-RHP RHP Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 44 mm outside diameter and 0 mm in thickness. It is made of .
  4 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - 1035-35DECG-RHP RHP
REPLACEMENT INSERT 1035-35DECG-RHP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    44  MM
  • WEIGHT
    332  G
  • PACKAGING
    1
Description