Replacement insert 1230-30G-RHP
Part number : 1230-30G-RHP
RHP
Description
The 1230-30G-RHP RHP Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 31.21 mm in thickness. It is made of .
  6 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6205-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6205-2RSH-SKF
Replacement insert - UC205 GEN
REPLACEMENT INSERT UC205
  • THICKNESS
    31.21  MM
  • WEIGHT
    262  G
  • PACKAGING
    1
Description