Replacement insert 1230-30EC-RHP
Part number : 1230-30EC-RHP
RHP
Description
The 1230-30EC-RHP RHP Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 35.73 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (4 days ago )
  • THICKNESS
    35.73  MM
  • WEIGHT
    325  G
  • PACKAGING
    1
Description