Replacement insert 1050-45KG-RHP
Part number : 1050-45KG-RHP
RHP
Description
The 1050-45KG-RHP RHP Replacement Insert measures 45 mm inside diameter, 90 mm outside diameter and 24 mm in thickness. It is made of .
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    24  MM
  • WEIGHT
    750  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description