Replacement insert 1045-40G-RHP
Part number : 1045-40G-RHP
RHP
Description
The 1045-40G-RHP RHP Replacement Insert measures 40 mm inside diameter, 85 mm outside diameter and 49.23 mm in thickness. It is made of .
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    49.23  MM
  • WEIGHT
    730  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description