Replacement insert 1030-30G-RHP
Part number : 1030-30G-RHP
RHP
Description
The 1030-30G-RHP RHP Replacement Insert measures 30 mm inside diameter, 62 mm outside diameter and 38.1 mm in thickness. It is made of .