Gearbox bearing VP34-4NX-NSK
Part number : VP34-4NX-NSK
NSK
Description
The Gearbox Bearing, known as VP34-4NX-NSK NSK, has an inner diameter of 34 mm, an outer diameter of 64 mm and a thickness of 22 mm.
  4 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-32X53X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-32X53X7-NBR
Gearbox bearing - 25RT59SN-C3-NACHI NACHI
GEARBOX BEARING 25RT59SN-C3-NACHI
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    34  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    64  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    315  G
  • PACKAGING
    1
Description