Gearbox bearing EC0-CR-10A22-ST-PX2-V2-NTN
Part number : EC0-CR-10A22-ST-PX2-V2-NTN
NTN
Description
The Gearbox Bearing, known as EC0-CR-10A22-ST-PX2-V2-NTN NTN, has an inner diameter of 41.275 mm, an outer diameter of 82.55 mm and a thickness of 22 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    41.275  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    82.55  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    376  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description