Gearbox bearing CSK25P-2RS
Part number : CSK25P-2RS
GEN
Description
The Gearbox Bearing, known as CSK25P-2RS Generic, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 20 mm.
  4 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 30204-M-TIMKEN TIMKEN
TAPERED ROLLER BEARING 30204-M-TIMKEN
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    140  G
  • STANDARD
    No standard
Description