Gearbox bearing B40-134A-A-NC3-NSK
Part number : B40-134A-A-NC3-NSK
NSK
Description
The Gearbox Bearing, known as B40-134A-A-NC3-NSK NSK, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 25 mm.