Gearbox bearing 7E-HKS-15X23X16-PX1-NTN
Part number : 7E-HKS-15X23X16-PX1-NTN
NTN
Description
The Gearbox Bearing, known as 7E-HKS-15X23X16-PX1-NTN NTN, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 23 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    23  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    90  G
Description