Gearbox bearing 6207-33-NTN
Part number : 6207-33-NTN
NTN
Description
The Gearbox Bearing, known as 6207-33-NTN NTN, has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 17 mm.