Track roller NATV35-PP-A-INA
Part number : NATV35-PP-A-INA
INA
Description
The Track Roller, known as NATV35-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 28 mm.
  10 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OA-45X60X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OA-45X60X10-NBR
Thrust ball bearing - 51118 GEN
THRUST BALL BEARING 51118
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    631  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description