Track roller NATR15-PP-A-INA
Part number : NATR15-PP-A-INA
INA
Description
The Track Roller, known as NATR15-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 19 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 63800-ZZ GEN
Dust-tight
DEEP GROOVE BALL BEARING 63800-ZZ
Rotary shaft seal - OAS-35X72X12-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-35X72X12-NBR
Internal circlip - CIRCLIP-INT-72 GEN
INTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-INT-72
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    95  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description