Thrust ball bearing F6-12-M-EZO
Part number : F6-12-M-EZO
EZO
Description
The Thrust Ball Bearing, known as F6-12-M-EZO EZO, has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 12 mm and a thickness of 4.5 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Thrust ball bearing - F6-12-M-ZEN ZEN
THRUST BALL BEARING F6-12-M-ZEN
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    6  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    4.5  MM
  • WEIGHT
    1  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description