Thrust ball bearing 25TAG12A-NSK
Part number : 25TAG12A-NSK
NSK
Description
The Thrust Ball Bearing, known as 25TAG12A-NSK NSK, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 48.7 mm and a thickness of 15.8 mm.