Deep groove ball bearing ZKLF40100-2RS-INA
Part number : ZKLF40100-2RS-INA
INA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as ZKLF40100-2RS-INA from the brand INA, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 34 mm.
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    100  MM
  • THICKNESS
    34  MM
  • SEALING
    Seal on both sides
Description