Deep groove ball bearing ZKLF100200-2Z-XL-INA
Part number : ZKLF100200-2Z-XL-INA
INA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as ZKLF100200-2Z-XL-INA from the brand INA, has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 200 mm and a thickness of 55 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    200  MM
  • THICKNESS
    55  MM
  • WEIGHT
    9300  G
  • PACKAGING
    1
Description