Deep groove ball bearing TMB301-13-M3-NTN
Part number : TMB301-13-M3-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as TMB301-13-M3-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 13 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 12 mm.