Deep groove ball bearing TMB3-28-NC3-NTN
Part number : TMB3-28-NC3-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as TMB3-28-NC3-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 18 mm.