Deep groove ball bearing TMB203AJR2X-42-C4-NTN
Part number : TMB203AJR2X-42-C4-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as TMB203AJR2X-42-C4-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 12 mm.