Deep groove ball bearing SEB65-7CE1-DDL-SNFA
Part number : SEB65-7CE1-DDL-SNFA
SNFA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as SEB65-7CE1-DDL-SNFA from the brand SNFA, has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 13 mm.
  • INSIDE DIAMETER
    65  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    13  MM
Description