Deep groove ball bearing SC03A59LLUC3-L347-NTN
Part number : SC03A59LLUC3-L347-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as SC03A59LLUC3-L347-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 59 mm and a thickness of 20 mm.