Deep groove ball bearing S684-2Z-W35-EZO
Part number : S684-2Z-W35-EZO
EZO
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as S684-2Z-W35-EZO from the brand EZO, has an inner diameter of 4 mm, an outer diameter of 9 mm and a thickness of 3.5 mm.