Deep groove ball bearing RAE15-XL-NPP-B-INA
Part number : RAE15-XL-NPP-B-INA
INA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as RAE15-XL-NPP-B-INA from the brand INA, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 28.6 mm.