Deep groove ball bearing FCN20K-RINGSPANN
Part number : FCN20K-RINGSPANN
RINGSPANN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as FCN20K-RINGSPANN from the brand RINGSPANN, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 14 mm.