Deep groove ball bearing E20-TVP-FAG
Part number : E20-TVP-FAG
FAG
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as E20-TVP-FAG from the brand FAG, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 12 mm.