Deep groove ball bearing BROBE022-BRONSON
Part number : BROBE022-BRONSON
BRONSON
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as BROBE022-BRONSON from the brand BRONSON, has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 7 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    8  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • WEIGHT
    107  G
  • PACKAGING
    8
  • APPLICATIONS
Description