Deep groove ball bearing BD17-21-A-DD7DNXCG01-NSK
Part number : BD17-21-ADD7DNXCG01-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as BD17-21-A-DD7DNXCG01-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 21 mm.