Deep groove ball bearing BD130-1SA-NSK
Part number : BD130-1SA-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as BD130-1SA-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 130 mm, an outer diameter of 166 mm and a thickness of 34 mm.