Deep groove ball bearing BB-UB-215317-MAX-BLACKBEARING
Part number : BB-UB-215317-MAX-BLACKBEARING
BLACKBEARING
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as BB-UB-215317-MAX-BLACKBEARING from the brand BLACKBEARING, has an inner diameter of 21.5 mm, an outer diameter of 31 mm and a thickness of 7 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    21.5  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    31  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • PACKAGING
    1
  • APPLICATIONS
Description